Epson V12H806001 projector accessory
IMG
IMG
Epson V12H806001. Brand compatibility: Epson Product color: White Certification: TUV UL. Width: 23.6" (600 mm) Depth: 23.6" (600 mm) Height: 1.14" (29 mm)